City Motors toetab Lastefondi

Vaid üheskoos suudame me teha head! 

Viimased paar nädalat on tõestanud: meie, eestlased oleme kokkuhoidev rahvas.  Tänu Eesti muusikute üleskutsele oleme teinud annetuse Annabeli toetuseks. Koostöös vokaalansambliga Estonian Voices (kes pani oma esinemise oksjonile),  panustame Annabeli ravisse 2000 eurot, tehes annetuse Sihtasutusele Tartu Ülikooli Kliinikumi Lastefondi.

Kuna Lastefond on Annabeli toetuseks eraldanud oma reservfondist 400 000 eurot, siis pühendatakse kontsert fondi toetuseks. Nagu pisikene Annabel on eriline, nii on eriline ka meie annetus ehk korraldame sügisel meie Laagri City Kontserdimajas meie perele, Nõmme ja Laagri kogukonnale, klientidele, koostööpartneritele ja kõigile, kes on oma panuse teinud Annabeli ja teiste abivajate toetuseks.

Annabeli geeniravimi maksumusest on puudu veidi enam kui 100 tuhat eurot. Kutsume kõiki sõpru, tuttavaid ja kliente üles annetama Annabeli hüvanguks, iga väike summa loeb!  Mugavaim viis on helistada annetusnumbrile 900 5025 (annetad 5 eurot), 900 5100 (10 eurot), 900 5500 (50 eurot). Lisainfo lastefondi ja Annabeli ravimi kohta on kättesaadav veebilehel www.lastefond.ee.

Annabelil (sünniaasta 2019) on diagnoositud haigus nimega spinaalne lihasatroofia ehk SMA1, tegemist on haruldase haigusega, mille esinemissagedus on 1:11000. Haigusest tulenevalt ei arene edasi lihased ning enamasti ei ela selle diagnoosiga lapsed kauem kui kaks aastat. Pahatihti lakkab nende hingamine aga varem.